SportFuture powstało, żeby zaoferować swoim Klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie we wszystkich aspektach budowania kariery sportowej. To grono profesjonalistów dzięki którym Twoja kariera nabierze tempa.

Dla dobra naszych Klientów współpracujemy z najlepszymi zawodowcami w swoich dziedzinach. Uczestniczymy w procedurach transferowych i negocjowaniu kontraktów, bierzemy udział w budowaniu wizerunku zawodnika i kontraktowaniu udziału w kampaniach marketingowych, współpracujemy z trenerami, psychologami, dietetykami oraz fizjologami. To wszystko po to, aby pomóc naszym Klientom sprostać wymaganiom współczesnego zawodowstwa i zachować najwyższy poziom sportowy.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi oraz inwestycyjnymi, dzięki czemu zainwestowane pieniądze dają naszym Klientom godne życie również po zakończeniu kariery.

Brokerzy ubezpieczeniowi zaoferują najlepsze oferty, tak aby kariera nie załamała się przez jeden nieszczęśliwy wypadek na boisku lub treningu.

Dla zawodniczek

Reprezentowanie zawodników przed organizacjami piłki ręcznej, ubezpieczenie przed wypadkami podczas profesjonalnego uprawiania sportu, pomoc prawna, poszukiwanie odpowiedniego klubu, przygotowanie oraz finalizowanie umów z klubami piłki ręcznej, kierowanie karierą sportową, troska o wizerunek, pomoc medyczna oraz rehabilitacja w przypadku poważnej kontuzji, dbanie o zabezpieczenie finansowe po zakończeniu kariery.

Dla trenerów

Prowadzenie kariery trenera w profesjonalnym sporcie, profesjonalne prowadzenie kariery, pomoc prawna, pomoc w zorganizowaniu stażu trenerskiego, poszukiwanie nowego klubu, negocjowanie warunków kontraktu, przygotowanie oraz finalizowanie umów z klubami piłki ręcznej, troska o wizerunek, reprezentowanie w konfliktowych sprawach, korzystanie z scoutingu SPORTFUTURE.

Dla klubów

Doradztwo we wdrażaniu strategii marketingowych, profesjonalny scouting, czyli poszukiwanie trenerów i piłkarzy na potrzeby klubu, ubezpieczenie przed wypadkami podczas profesjonalnego uprawiania sportu, umiejętne i kompleksowe przeprowadzanie transferów, organizacja i prowadzenie zjazdów piłkarskich, pomoc z zakresu umiejętnego wykorzystywania wizerunku piłkarzy lub trenerów.

Nasze zasady

Wiemy jak ważne w tej branży jest jasne i przejrzyste działanie zgodnie z zasadami, które wspólnie ustalamy na początku współpracy. Zawsze kierujemy się dobrem zawodnika/-czki i zawsze dążymy do określonego celu zgodnie z przyjętymi regułami.

Profesjonalizm

Kładziemy nacisk na najwyższy profesjonalny poziom świadczonych usług. Spajamy doświadczenie sportowe z relacjami biznesowymi. Współpracujemy z najlepszymi. W przypadku młodych talentów szczególny nacisk kładziemy na wychowanie, ale przede wszystkim ściśle współpracujemy z rodzicami i opiekunami konsultując z nimi wszystkie decyzje kształtujące dalszą karierę.

Etyka

Dobry menedżer działa bardzo przejrzyście i zgodnie z normami etycznymi. W naszych działaniach nasi klienci mogą liczyć na 100% profesjonalizmu, ponieważ interesuje nas długofalowe wspieranie kariery. Wybierając przyszły klub zawodnika przede wszystkim bierzemy względy sportowe, wychowawcze oraz kulturowe. Dobieramy najlepszą z propozycji w danym momencie kariery.

Nad czym pracujemy?

Zarobki

Zarobki

Jak mówi przysłowie…”pieniądze szczęścia nie dają”…ale dobrze je mieć! Szczególnie jeśli chodzi karierę sportowca, która w porównaniu z innymi dziedzinami życia jest wyjątkowo krótka.

Wspieramy Klientów w pozyskiwaniu dodatkowych umów marketingowych dbając przy tym o ich wizerunek, dzięki czemu można zarobić więcej niż kwota podstawowa kontraktu.

Pomaga również zoptymalizować podatki oraz wydatki związane wynajmem samochodu czy mieszkania.

Wejście w świat dorosłych

Wejście w świat dorosłych

Młodzi sportowcy wchodzący w świat wyczynowego sportu wymagają specjalnego traktowania. Dlatego stawiamy na pogodzenie sportu z nauką, kształtujemy odpowiednie postawy również poza boiskiem. Uczymy ich odpowiedniego zachowania w kontaktach z mediami i fanami. Ścisła współpraca z rodzicami i opiekunami obejmuje również konsultacje przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości ich dzieci.

Sportowa emerytura

Sportowa emerytura

Wiemy, że okres zakończenia kariery jest najgorszym okresem w życiu sportowca. Dlatego chcemy już wcześniej przygotować go do zmiany do tego i żeby podjął odpowiednio wcześniej kluczowe decyzje z tym związane. Staramy się znaleźć wspólnie nową drogę i odnaleźć właściwą ścieżkę.

Masz pytania?

Zainteresowała cię nasza oferta? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

* pola wymagane

SPORTFUTURE
ul. Zwierzyckiego 29
59-300 Lubin

tel. 502 13 14 04
biuro@sportfuture.pl