Sportfuture Cup 2021

Zapowiedź turnieju

4 grudnia 2021 roku po raz trzeci zostanie rozegrany świąteczny turniej mini piłki ręcznej SPORTFUTURE CUP 2021. Podczas turnieju rozegrane zostaną mecze w ramach poszczególnych grupach wiekowych oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Turniej odbędzie się w hali RCS przy SP14 ( ul. Norwida 10), a początek zaplanowany jest na godzinę 8.30. Podczas czterogodzinnych zmagań zaprezentują się najmłodsi adepci piłki ręcznej z naszego regionu. 

Dzieci czeka mnóstwo emocji sportowych i świątecznych niespodzianek!!! Zapraszamy!

 

relacja z turnieju

Za nami pierwszy turniej SPORTFUTURE CUP!

Dzieci w wieku od 4 do 9 lat, te które zapisały się na turniej, zostały podzielone na 4 i 5-cio osobowe zespoły noszące nazwy europejskich stolic.

Trenerami drużyn zostali rodzice, którzy zgłosili chęć pomocy w turnieju oraz zawodniczki MKS Zagłębie Lubin: Monika Maliczkiewicz, Małgorzata Buklarewicz, Klaudia Pielesz, Zuzanna Ważna oraz Małgorzata Trawczyńska.

Rozgrywki w poszczególnych grupach wiekowych rozgrywane zostały na 4 boiskach. Emocje sięgały zenitu, ale nie wynik był najważniejszy, lecz dobra zabawa i możliwość gry z różnymi przeciwnikami.

Na koniec w nagrodę za sportową postawę wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowym medalem oraz workiem wypełnionym słodkimi upominkami. Trzeba też zaznaczyć, że rodzice również spisali się na medal i zapełnili kącik kawowy przepysznymi ciastami i innymi smakołykami. Było tego tak dużo, że nie sposób było wszystko zjeść, ale z tym również sobie poradziliśmy. Tuż po zakończeniu turnieju udaliśmy się do domu dziecka przy ul. Wierzbowej i przekazaliśmy słodkie upominki jego wychowankom.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało zorganizować się ten turniej na tak wysokim poziomie:
- Miasto Lubin
- Mundo
- MPO
- Piekarnia Górzyński
- Stowarzyszenie Open Sport
- Agencja reklamowa Level 5
- Kot-Car Auto Części
Dzięki Wam dzieci czuły się na hali bezpieczne (opieka trenerów, ubezpieczenie, opieka medyczna, profesjonalny sprzęt do gier) a do domu wróciły z pamiątkowymi medalami oraz workami pełnymi słodyczy. Serdecznie dziękujemy!
Kolejny turniej już za rok! Zapraszamy!


Zapowiedź turnieju

14 grudnia 2019 roku po raz pierwszy zostanie rozegrany świąteczny turniej mini piłki ręcznej SPORTFUTURE CUP 2019. Podczas turnieju rozegrane zostaną mecze w ramach poszczególnych grup wiekowych oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Turniej odbędzie się w hali RCS przy SP14 ( ul. Norwida 10), a początek zaplanowany jest na godzinę 10.00. Podczas czterogodzinnych zmagań zaprezentują się najmłodsi adepci piłki ręcznej z naszego regionu. 

Zapraszamy wszystkich do dopingowania dzieci, a my gwarantujemy miłe spędzenie sobotniego przedpołudnia w rodzinnej, świątecznej atmosferze.

Organizacja turnieju została dofinansowana przez Miasto Lubin oraz licznych sponsorów: Mundo, MPO, Stowarzyszenie Open Sport, Piekarnia Górzyński, Level 5 oraz Kot-Car, którym już na tym etapie serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy! Przyjdź i kibicuj najmłodszym!


4 grudnia 2021 - Hala SP 14

Plan turnieju

  • godz. 8:304-5 latki
  • godz. 10:006-7 latki
  • godz. 11:308-9 latki
  • godz. 13:00Zakończenie turnieju

Pliki do pobrania

REGULAMIN Turnieju


wspierają nas

Akademia Sportfuture

Akademia Sportfuture to zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci w różnym wieku. Wzorujemy się na najlepszych, dlatego nasz program oparty jest na wybranych elementach kształcenia norweskiego czy holenderskiego. Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży zgodnie z najnowszymi trendami

Rozwijanie zdolności motorycznych oraz sprawności ruchowej elementarnej oraz specjalnej (sportowej).

Przygotowanie dzieci do współzawodnictwa

W trakcie zajęć systematycznie wprowadzamy własny system rozgrywek, a także turniejów i imprez rozrywkowych.

Kształtowanie charakteru w oparciu o sport

Chcemy, aby dzieci uczestniczące w zajęciach miały poczucie spełnienia i czerpały jak najwięcej radości z gier i zabaw.

Masz pytania?

Zainteresowała cię nasza oferta? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

* pola wymagane

AKADEMIA SPORTFUTURE
ul. Zwierzyckiego 29
59-300 Lubin

tel. 502 13 14 04
biuro@sportfuture.pl