Akademia Sportfuture

Akademia Sportfuture to zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci w różnym wieku. Wzorujemy się na najlepszych, dlatego nasz program oparty jest na wybranych elementach kształcenia norweskiego czy holenderskiego.

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości charakteryzujących dobrego sportowca, czyli szacunku do rywala i gry fair play.

U nas dziecko zrobi swoje pierwsze kroki w sporcie. Liczy się dobra zabawa i naturalny rozwój dziecka.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży zgodnie z najnowszymi trendami

Rozwijanie zdolności motorycznych oraz sprawności ruchowej elementarnej oraz specjalnej (sportowej). Gry i zabawy dobieramy tak, aby oprócz rozwijania zdolności motorycznych kształciły najprostsze procesy myślowe: przewidywanie, odpowiedzialność zapamiętywanie, podzielność uwagi, podejmowanie decyzji, koncentrację oraz cechy charakteru: aktywność, zdyscyplinowanie, ambicję, umiejętność współpracy w zespole.

Przygotowanie dzieci do współzawodnictwa

W trakcie zajęć systematycznie wprowadzamy własny system rozgrywek, a także turniejów i imprez rozrywkowych. Na tym etapie szkolenia liczą  wyłącznie osiągnięcia indywidualne małych sportowców, a sukces sportowy widzimy w dalszej perspektywie czasowej. W myśl przyświecającej nam idei, pragniemy dać szansę na rozwój i spełnienie piłkarskich marzeń wszystkim dzieciom, zarówno tym z dużych, jak i mniejszych miejscowości oraz wsi.

Kształtowanie charakteru w oparciu o sport

Chcemy, aby dzieci uczestniczące w zajęciach miały poczucie spełnienia i czerpały jak najwięcej radości z gier i zabaw. Naszym zadaniem na tym etapie rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie motoryki, koordynacji i techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia. Prawdziwe zadowolenie najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość.

Kto prowadzi zajęcia

Kaja Załęczna

Założycielka Akademii, instruktorka piłki ręcznej oraz trenerka ZPRP kategorii B, ekspert ds. piłki ręcznej w TVP Sport, była zawodniczka MKS Zagłębie Lubin oraz wielokrotna reprezentantka Polski.

Odbywają się w bardzo dobrych warunkach przy użyciu wielu niezbędnych rekwizytów oraz pomocy dydaktycznych. Dla nas sport to sposób na życie, dlatego chcemy zarażać dzieci pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć szacunku do rywala i gry fair play.

Jelena Bader

Instruktorka piłki ręcznej, Serbka urodzona w Chorwacji, mając 14 lat zagrała swój 1. mecz w Extraklasie.

Mamy kilka zasad współpracy pomiędzy prowadzącymi, uczestnikami oraz rodzicami, dlatego warto zapoznać się z regulaminem Akademii.

Gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywają się wielofunkcyjnych obiektach przeznaczonych do organizacji imprez sportowych oraz przystosowanych do zajęć dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia w Lubinie

hala III Liceum Ogólnokształcącego / Gimnazjum nr 4 
ul. Konopnickiej 5

wtorki i czwartki

Zajęcia w Legnicy

hala Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Marynarska 31

poniedziałki i środy

Zajęcia we Wrocławiu

hala przy ZSP nr 20 we Wrocławiu
ul. Karpnicka 2

poniedziałki i środy

Zajęcia we Wrocławiu

hala przy SP nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia
ul. Kleczkowska 2

wtorki i czwartki

Zapisy

Aktualnie trwają zapisy na zajęcia w Lubinie, Legnicy i Wrocławiu na rok szkolny 2019/2020. Zajęcia potrwają (w zależności od miasta) od września / października 2019 do czerwca 2020 roku.
Kontakt telefoniczny

502 13 14 044

Kontakt mailowy

biuro@sportfuture.pl

Facebook

/kajasportfuture

Polityka prywatności

więcej