Akademia SportFuture to zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci w różnym wieku. Wzorujemy się na najlepszych, dlatego nasz program oparty jest na wybranych elementach kształcenia norweskiego czy holenderskiego.

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości charakteryzujących dobrego sportowca, czyli szacunku do rywala i gry fair play.

U nas dziecko zrobi swoje pierwsze kroki w sporcie. Liczy się dobra zabawa i naturalny rozwój dziecka.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży zgodnie z najnowszymi trendami

Rozwijanie zdolności motorycznych oraz sprawności ruchowej elementarnej oraz specjalnej (sportowej). Gry i zabawy dobieramy tak, aby oprócz rozwijania zdolności motorycznych kształciły najprostsze procesy myślowe: przewidywanie, odpowiedzialność zapamiętywanie, podzielność uwagi, podejmowanie decyzji, koncentrację oraz cechy charakteru: aktywność, zdyscyplinowanie, ambicję, umiejętność współpracy w zespole.

Przygotowanie dzieci do współzawodnictwa

W trakcie zajęć systematycznie wprowadzamy własny system rozgrywek, a także turniejów i imprez rozrywkowych. Na tym etapie szkolenia liczą  wyłącznie osiągnięcia indywidualne małych sportowców, a sukces sportowy widzimy w dalszej perspektywie czasowej. W myśl przyświecającej nam idei, pragniemy dać szansę na rozwój i spełnienie piłkarskich marzeń wszystkim dzieciom, zarówno tym z dużych, jak i mniejszych miejscowości oraz wsi.

Kształtowanie charakteru w opraciu o sport

Chcemy, aby dzieci uczestniczące w zajęciach miały poczucie spełnienia i czerpały jak najwięcej radości z gier i zabaw. Naszym zadaniem na tym etapie rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie motoryki, koordynacji i techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia. Prawdziwe zadowolenie najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość.

Informacje o zajęciach

Akademia SportFuture to zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci w różnym wieku. Widząc ogromne zapotrzebowanie uruchomiliśmy je dla dzieci w wieku 4 - 7 lat.

Kaja Załęczna

Zajęcia prowadzone są pod nadzorem instruktorki piłki ręcznej oraz trenerki ZPRP kategorii B - Kai Załęcznej, byłej zawodniczki MKS Zagłębie Lubin oraz wielokrotnej reprezentantki Polski.

Odbywają się w bardzo dobrych warunkach przy użyciu wielu niezbędnych rekwizytów oraz pomocy dydaktycznych. Dla nas sport to sposób na życie, dlatego chcemy zarażać dzieci pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć szacunku do rywala i gry fair play.

Jelena Bader

Instruktorka piłki ręcznej, Serbka urodzona w Chorwacji, mając 14 lat zagrała swój 1. mecz w Extraklasie.

Reprezentowała zespoły "Voždovac" Belgrad, "Radnički" Belgrad, "Zamet" Rijeka, Zagłębie Lubin, KPR Jelenia Góra. Do teraz gra w niemieckim czwartoligowcu SV Koweg Gorlitz.


Mamy kilka zasad współpracy pomiędzy prowadzącymi, uczestnikami oraz rodzicami, dlatego warto zapoznać się z regulaminem Akademii.


regulamin akademii
Zajęcia odbywają się wielofunkcyjnych obiektach przeznaczonych do organizacji imprez sportowych oraz przystosowanych do zajęć dla dzieci i młodzieży. 
Dzieci mają do dyspozycji szatnie, następnie razem z instruktorem udają się na halę, gdzie odbywają się zajęcia.
Po zajęciach można się wykąpać oraz wysuszyć włosy.

Zajęcia w Lubinie 

hala III Liceum Ogólnokształcącego / Gimnazjum nr 4 
ul. Konopnickiej 5

zobacz na mapie

Zajęcia w Legnicy

hala Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Marynarska 31

zobacz na mapieGodziny zajęć w Lubinie

Wtorek / Czwartek - godz. 17.00 / 18.00

Dzieci z rocznika 2013/14 - godz. 17.00
Dzieci z rocznika 2011/12 - godz. 18.00

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w dwóch grupach wiekowych.

Godziny zajęć w Legnicy

Poniedziałek / Środa - godz. 17.00

Dzieci z rocznika 2011/13 - godz. 17.00

Zajęcia odbywają się we poniedziałki i środy w w jednej grupie wiekowej.Zapisy

Aktualnie trwają zapisy na zajęcia w Lubinie i Legnicy na rok szkolny 2018/2019. Zajęcia potrwają od września 2018 do czerwca 2019 roku.
Kontakt telefoniczny

502 13 14 04

Kontakt mailowy

biuro@sportfuture.pl

Facebook

/kajasportfuture

Polityka prywatności

Więcej

Masz pytania?

Zainteresowała cię nasza oferta? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

* pola wymagane

SPORTFUTURE
ul. Zwierzyckiego 29
59-300 Lubin

tel. 502 13 14 04
biuro@sportfuture.pl