Czym się zajmujemy?

Akademia Sportfuture to zajęcia sportowe z elementami piłki ręcznej dla dzieci w różnym wieku. Wzorujemy się na najlepszych, dlatego nasz program oparty jest na wybranych elementach kształcenia norweskiego czy holenderskiego.

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

Gry i zabawy dobieramy tak, aby oprócz rozwijania zdolności motorycznych kształciły najprostsze procesy myślowe: przewidywanie, odpowiedzialność zapamiętywanie, podzielność uwagi, podejmowanie decyzji, koncentrację oraz cechy charakteru: aktywność, zdyscyplinowanie, ambicję, umiejętność współpracy w zespole.

Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości charakteryzujących dobrego sportowca, czyli szacunku do rywala i gry fair play.

SPORTFUTURE CUP

Organizujemy coroczny Świąteczny Turniej Mini Piłki Ręcznej Sportfuture Cup.
 

W okresie przedświątecznym odbywa się turniej mini piłki ręcznej, w którym biorą udział dzieci w wieku od 4 do 10 roku życia. To jest wyjątkowe wydarzenie połączone z zabawami i świątecznymi podarunkami. Zapraszamy akademie z całej Polski do udziału w tym wydarzeniu.

SportFuture Cup

TRENING Z MISTRZEM

Systematycznie zapraszamy na nasze zajęcia znane osoby z środowiska piłki ręcznej. Gwiazdy piłki ręcznej prowadzą zajęcia z najmłodszymi adeptami szczypiorniaka, opowiadają o swoich sukcesach oraz odpowiadają na niejednokrotnie ciężkie pytania odnośnie swoich słabości czy też przyzwyczajeń i nawyków. 

W zajęciach uczestniczyli m.in. Kinga Grzyb - była reprezentantka kraju (256 spotkań i 697 bramek, w latach 2001–2018), uczestniczka mistrzostw świata i Europy, od 2015 zawodniczka Zagłębia Lubin oraz Tomasz Rosiński, który w reprezentacji Polski zadebiutował 2005 roku. Wystąpił na mistrzostwach Europy w Austrii, uczestniczył również w mistrzostwach świata w Szwecji. Związany z klubem Vive Kielce i Chroby Głogów.

PIKNIK RODZINNY

Raz w roku w ramach podsumowania osiągnięć wychowanków akademii organizowany jest Rodzinny Piknik, podczas którego dzieci wraz z rodzicami uczestniczą w zawodach sprawnościowych, które nie tylko mają za zadanie sprawdzenie zdobytych umiejętności, ale przede wszystkim umocnienie więzi rodzinnych. 

Podczas zajęć każdy otrzymuje pamiątkowy medal oraz nagrodę do wykorzystania podczas kolejnego roku zajęć.

Co w przyszłości?

OBOZY SPORTOWE

W kolejnych latach planowana jest organizacja obozów sportowych zarówno tych letnich jak i zimowych.

Podczas tych wyjazdów możliwe będzie nie tylko pogłębienie umiejętności z piłki ręcznej, ale także z innych dyscyplin jak zjazd na nartach czy też pływanie. W obozach będą mogły wziąć udział tylko najstarsze roczniki dzieci.

Masz pytania?

Zainteresowała cię nasza oferta? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

* pola wymagane

AKADEMIA SPORTFUTURE
ul. Zwierzyckiego 29
59-300 Lubin

tel. 502 13 14 04
biuro@sportfuture.pl